Setcom Bilgisayar
 


Transfer Pro

 Transfer PRO


Transfer PRO Gold, Tiger, Tiger2, Unity ve Unity2 ile çalışabilmektedir. Aktarımlar Logo Objects ile yapılmaktadır.Logo ‘daki tüm kart ve fişlerin bir firmadan diğer bir firmaya on-line aktarılmasını sağlar.
Aktarımda Fiş ve kartlara istenilen koşul verilebilir.Koşullar Tsql ile yazıldığından sınırlama yoktur. Aktarımı kolaylaştırmak amacı ile aktarımdan önce aktarımı yapılacak kart ve fişler analiz edilir.

Hedef firmada bileşenlerin eksik olup olmadığı kontrol edilerek eksik tanımlar eklenir, bu şekilde aktarımında sağlıklı yapılması sağlanmış olur. Örneğin Logodaki bir firmadan diğer bir firmaya fatura bilgisi aktarılacak ise ilk önce bu faturanın tüm bileşenleri (Cari hesap Kartı ve bu hesaba bağlı ödeme plan kartı, muhasebe ve masraf merkezi kartı gibi) bulunarak fişlerden önce hedef firmaya aktarımları tamamlanmaktadır.

Kaynak firmadaki ambar numaraları hedef firmaya değiştirilerek aktarılabilir. Kaynak firmadaki alınan sipariş hedef firmaya verilen sipariş olarak aktarılabilir. İrsaliye ve Fatura aktarımlarında fiş tipi çevirimleri parametrik olarak yapılabilir. Örneğin kaynak firmadaki satış irsaliye/fatura bilgisi hedef firmaya Alım irsaliye/fatura kaydı olarak aktarılabilir.

Transfer Genel Parametreleri sayesinde istenirse Muhasebe ve Masraf Merkezlerinin Aktarım yapılacak olan firmaya aktarılması engellenebilir. Ayrıca Seri numaralı ve lot ile takip edilen Malzemelerin Aktarım yapılacak firmaya aktarılıp aktarılamayacağı seçilebilir.

Her aktarımdan sonra Log Dosyası otomatik oluşur. Transfer PRO Auto ile Windows işletim sisteminin zamanlanmış görevlerinde tanımlanarak istenilen zamanda tüm aktarımları otomatik yapabilmektedir. Otomatik aktarım için gerekli parametreler Sistem Ayarları penceresinden yapılabilmektedir.

 Ürün detayı için lütfen tıklayınız..